Port 9 hotel **** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 62561
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Korčula
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

PORT 9 ISLAND FAMILY RESORT se nachází v klidné „Zátoce mušlí“ v zeleni, cca 3 km od centra města Korčula a cca 300 m od  trajektiště Orebić-Dominče. Komplex nabízí ubytování v pěti hotelových pavilonech. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, typu Standard, Superior, rodinné pokoje, Junior suite. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, koupelnu, klimatizaci, balkon, WI-FI. Rodinný pokoj Family jsou 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má svoji koupelnu. Junior Suite jsou 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi s jednou koupelnou. Rodinné pokoje a Junior Suite mají balkon nebo terasu.

Hostům je k dispozici recepce, centrální restaurace, restaurace a la carte, lobby bar,  grill bar na pláži, bar u bazénu, taverna, venkovní bazény, terasa s živou hudbou, dětské hřiště, WI-FI parkoviště. Středisko zajišťuje animace pro děti (Mini klub). Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce s umělým povrchem, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. V blízkosti je potápěčská škola.

Pláže jsou oblázkové, písčité i přírodní skalnaté se schůdky do moře, vzdálené cca 100 m. Jedna z pláží je velmi vhodná pro děti, neboť pláž je ze sypkého písku a postupně se svažuje do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Je zde spojení lodním taxi s městem Korčula (cca 10 Kn) a to v každou celou hodinu.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Ploče, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Trpanj (poloostrov Pelješac) do přístavu Orebić (poloostrov Pelješac) je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK, v přístavu Orebić přestup na loď směr přístav Dominče na ostrově Korčula, zde je rozvoz do ubytovací jednotky zajištěn delegátem CK (vše v ceně)    

 

 

   

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
pobytová taxa
závěrečný úklid
WI-FI
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

DÍTĚ DO 7 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJI SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !

2/2 rodinný pokoj Family - 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má svoji koupelnu, mají balkon nebo terasu. 2/2 Junior Suite - 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi s jednou koupelnou, mají balkon nebo terasu - pokoje mohou být obsazené max. 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 14 let.

All inclusive light za příplatek.

Dětská postýlka na vyžádání - ZDARMA !

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 ! Slevy se nesčítají !

PRO SENIORY 65+ SLEVA 10 % v termínech od 24.6. - 9.9.2017 Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2017 SLEVA 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.4.2017 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

1/2 Standard BP
1/2 Superior BP
2/2 pokoj Family BP
2/2 pokoj Family BP
2/2 pokoj Junior Suite