Marko Polo hotel **** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 62558
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Korčula
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, bazén vnitřní, bazén venkovní, wellness centrum, aperitiv bar, televizní místnost, café bar, kosmetický salón
Sport v hotelu: animace pro děti, fitness studio
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, minigolf, půjčovna jízdních kol, windsurfing, půjčovna jachet a plachetnic

Informace o zájezdu

Hotel Marco Polo na ostrově Korčula se nachází v kopci s výhledem na staré město Korčula, vzdálen cca 10 minut pěšky od centra města Korčula. Hotel je plně klimatizovaný. Nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, typu Standard, Superior, a Junior suite (2+2) s pohledem na moře nebo do parku. Všechny pokoje mají SAT TV, telefon, trezor, minibar, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI.  Pokoje Standard jsou bez možnosti přistýlky, pokoje Superior mají jednu přistýlku. Pokoje Junior Suite mají možnost až dvou přistýlek, balkon nebo lodžii.

Hostům je k dispozici: recepce, restaurace, kavárna, aperitiv bar, restaurace a la carte, obchod se suvenýry, televizní místnost, WI-FI, parkoviště (za polatek), kosmetický salón, konferenční sál, welness a fitness centrum, vnitřní a venkovní bazén, tenisové kurty, mini golf, stolní tenis. V sezóně zajišťuje hotel taneční večery s živou hudbou.

Oblázková, skalnatá pláž a betonová plata na slunění jsou přímo pod hotelem, cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži bohatá nabídka místní vodních sportů: kajaky, šlapadla, plachetnice, windsurfing, motorové čluny. Škola tenisu je u hotelu Liburna.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Ploče, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Trpanj (poloostrov Pelješac) do přístavu Orebić (poloostrov Pelješac) je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK, v přístavu Orebić přestup na loď směr přístav Dominče na ostrově Korčula, zde je rozvoz do ubytovací jednotky zajištěn delegátem CK (vše v ceně)    

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Dětská postýlka - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let přistýlka se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dítě 7-14 let přistýlka se 2 dospělými osobami v termínech do 24.6.2017 - ZDARMA !!!AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 ! Slevy se nesčítají !

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2017 SLEVA 15% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Sleva neplatí u pokoje BEST PŘICE ! Slevy se nesčítají !

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.4.2017 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Sleva neplatí u pokoje BEST PŘICE ! Slevy se nesčítají !

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO SENIORY 65+ SLEVA 10% v termínech od 24.6.-9.9.2017. Slevy se nesčítají. Sleva není zahrnutá v ceně.

  • prodejna se suvenýry
  • bazén vnitřní
  • bazén venkovní
  • wellness centrum
  • aperitiv bar
  • televizní místnost
  • café bar
  • kosmetický salón