Liburna hotel **** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 62557
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Korčula
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, bazén venkovní, aperitiv bar, terasa, televizní místnost, grill bar, společenská místnost, výtah, restaurace zahradní
Sport v hotelu: stolní tenis, kuželky, kulečník
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, minigolf, škola tenisu, windsurfing, půjčovna jachet a plachetnic, škola potápění

Informace o zájezdu

Hotel Liburna na ostrově Korčula se nachází na břehu moře a je obklopen středomořskou vegetací, je vzdálen cca 10 minut pěšky od centra města Korčula. Hotel je kompletně zrekonstruovaný a plně klimatizovaný.

Nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, typu Standard, Superior, a Junior suite (2+2) s pohledem na moře nebo do parku. Všechny pokoje mají SAT TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, klimatizaci, WI-FI.  Pokoje Superior a Suite mají balkon, pokoje Standard jsou bez balkonu.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou, aperitiv bar, lobby bar, konferenční místnosti, WI-FI, parkoviště (za poplatek), venkovní bazén, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, wellness centrum v sousedním hotelu Marco Polo. V sezóně zajišťuje hotel animace pro děti i dospělé, taneční večery s živou hudbou.

Oblázková, skalnatá pláž a betonové plochy na slunění jsou vzdálené cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži bohatá nabídka místní vodních sportů: kajaky, šlapadla, plachetnice, windsurfing, motorové čluny.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Ploče, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Trpanj (poloostrov Pelješac) do přístavu Orebić (poloostrov Pelješac) je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK, v přístavu Orebić přestup na loď směr přístav Dominče na ostrově Korčula, zde je rozvoz do ubytovací jednotky zajištěn delegátem CK (vše v ceně)    

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
pobytová taxa
závěrečný úklid
WI-FI připojení k internetu
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Dítě do 7 let přistýlka se 2 dospělými osobami v 1/2 pokoji - ZDARMA !!!

Dítě 7-14 let přistýlka se 2 dospělými osobami v 1/2 pokoji v termínech 20.5.-24.6.2017 - ZDARMA !!!


Dítě do 7 let přistýlka (3., 4.lůžko) se 2 dospělými osobami v 1/2+2 Suite pokoji - ZDARMA !!!

Dítě 7-14 let přistýlka (3., 4.lůžko) se 2 dospělými osobami v 1/2+2 Suite pokoji v termínech 20.5.-24.6.2017 - ZDARMA !!!


Dětská postýlka na předchozí vyžádání - ZDARMA !


PRO SENIORY 65+ SLEVA 10 % v termínech 24.6.-9.9.2017 !!!. Slevy se nesčítají

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínu 20.5.-24.6.2017 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!! Sleva neplatí pro pokoj typ BEST PRICE, slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.4.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Sleva neplatí pro pokoj typ BEST PRICE, slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • prodejna se suvenýry
  • bazén venkovní
  • aperitiv bar
  • terasa
  • televizní místnost
  • grill bar
  • společenská místnost
  • výtah
  • restaurace zahradní