Maxim hotel **** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 51440
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Dugi otok / Božava
Doprava: Autobus
Vybavení: směnárna, bazén venkovní, aperitiv bar, bazén dětský, terasa, dětské hřiště, internetový kout, výtah, konoba

Informace o zájezdu

Komplex nese stejné jméno jako vlastní vesnice. Ta zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort zahrnuje: Pavilonový hotel Lavanda***, Pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda), Hotel Maxim****, konobu (stylovou restauraci) Kadulja. Podrobné popisy viz. níže. 

---------

Hotel Maxim je svým vybavením luxusní hotel, kompletně  rekonstruovaný. Nachází se přímo na moři a nad menším jachetním přístavem. Pláže před hotelem jsou přírodní, skalnaté s betonovými a dřevěnými teakovými platy na slunění, vstupy do vody jsou po žebříku. Pláže – viz. popis u hotelu Lavanda.

Hostům je k dispozici recepce, výtah, směnárna, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, free WI-FI zóna na recepci, coctail bar, konoba, pizzerie, venkovní bazén se sladkou vodou s dětským menším bazénem pro děti, dětské hřiště. Ostatní vyžití a další služby viz. hotel Lavanda. Pokoje jsou nazvané Superior a jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, balkonem s pohledem na moře, prostorné, s klimatizací, SAT/TV, TEL, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů.

Hotel má také luxusní hotelová „apartmá“ jsou pro 2-4 osoby, velmi prostorná, hypermoderně zařízena, i se 2 balkony na moře, klimatizací, SAT/TV, TEL, minibarem, 2 koupelnami, vysoušečem vlasů, přípojkou na internet (tyto apartmá jsou na vyžádání, informace o cenách v cestovní kanceláři).

Domácí zvířata nejsou povolena.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Zadar-Gaženica, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Brbinj je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK (příjezd do přístavu Zadar je ve velmi časných ranních hodinách a odjezd na cestě zpět v pozdních nočních hodinách)

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Dítě do 12 let přistýlka se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dítě do 3 let na řádném lůžku s 1 dospělou osobou (na vyžádání) - ZDARMA !!!

Dětská postýlka (na vyžádání) za příplatek.

SLEVA 10 % - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10 % v termínu do 17.6. a od 2.9. do 16.9.2017 !!! Slevy se nesčítají.

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.4.2017 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Platí pro termíny od 17.6. do 2.9.2017. Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Domácí zvířata nejsou povolena.

  • směnárna
  • bazén venkovní
  • aperitiv bar
  • bazén dětský
  • terasa
  • dětské hřiště
  • internetový kout
  • výtah
  • konoba