Kovačine mobil home *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 41025
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Cres / Cres
Doprava: Autobus
Vybavení: pizzerie, WI-FI k dispozici dle popisu, cukrárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště
Sport v blízkosti: hřiště na volejbal, hřiště na košíkovou, animace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, ranní gymnastika, škola potápění

Informace o zájezdu

Kemp Kovačine se nachází v blízkosti městečka Cres a je to největší turistické středisko na ostrově Cres. Nabízíme zde mobilní chaty pro 4-6 osob, které jsou kompletně vybaveny kuchyňským koutem, dvěma oddělenými ložnicemi, koupelnou, klimatizací, zahradním nábytkem před chatou a mobilní chaty pro 2 osoby, které jsou kompletně vybaveny kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou, klimatizací.

Hostům je k dispozici restaurace, pizzerie, cukrárna, dětské hřiště. V ceně je připojení na internet. V komplexu je animátorský tým, který zajišťuje sportovně-rekreační zábavu pro děti a dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na volejbal, ranní gymnastika, škola potápění, půjčovna jízdních kol, lodiček a další (dle místní nabídky).

Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 60 m od kempu. Pláž je vhodná pro děti. Podél pobřeží jsou rozmístěna menší betonová uvaziště pro loďky a čluny.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Valbiska, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Merag je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 

 

Cena obsahuje

7denní nájem mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
pobytová taxa
internet
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
ručníky

Poznámka

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 20.5.-8.7. a 2.9.-30.9.2017 !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

MH 4-6
MH 2
  • pizzerie
  • WI-FI k dispozici dle popisu
  • cukrárna
  • restaurace a lá carte
  • dětské hřiště