Malo more vila *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 5224860
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Čiovo / Arbanija
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Malo More se nachází v malém městečku Arbanija na ostrově Čiovo, cca 2 km od centra Trogiru. Ostrov Čiovo spojuje s Trogirem padací most, takže tvoří s městem jeden celek. Vila je umístěna v první řadě od moře a nabízí ubytování v apartmánech pro 2-6 osob.

Všechny apartmány jsou komfortně vybavené a zařízené moderním nábytkem. Hosté mají k dispozici: recepci, WI-FI na recepci, mini market, lounge bar, restauraci, kde je možnost za příplatek stravování, parkoviště.

1/4 APT - má rozlohu 50 m2, dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let, SAT/TV, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu. 

1/6 APT - má rozlohu 70 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 16 let, SAT/TV, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu. 

Přírodní oblázkovo-písečná pláž je vzdálena cca 15 m od vily. Přístup na pláž je přes místní silnici.

Ve městečku Arbanija se nachází fitness centrum, tenisové kurty, škola potápění, půjčovna skútrů, jízdních kol a možnost lodních výletů. 

Pouze na vlastní dopravu.

1/4 APT
1/4 APT
1/4 APT
1/4 APT
1/4 APT
1/6 APT
1/6 APT
1/6 APT
1/6 APT
1/6 APT
1/6 APT