Waterman Supetrus Resort bungalovy *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 52386
Typ ubytování: Bungalov
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Brač / Supetar
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Resort SVPETRVS WATERMAN se nachází přímo na mořském břehu v letovisku Supetar na ostrově Brač, cca 500 m od centra města. Tento resort se skládá z 12 budov, kde je k dispozici ubytování v několika typech pokojů.

Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, mají SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu, WI-FI. Pokoje typu Island jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky.

Pokoje typu Waterman Superior (2+2) jsou prostornější pokoje s manželskou postelí a rozkládacím gauč pro 2 osoby.

Pokoje typu Island Suite mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby.

Bungalovy Island mají dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvě koupelny.

V resortu mají hosté k dispozici centrální recepci se směnárnou, dvě hlavní restaurace, restauraci á la carte, hotelové i plážové aperitiv bary, tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, obchod se suvenýry, parkoviště (za poplatek). Je zde také wellnes centrum (vnitřní bazén se sladkou vodou, vířivka fitness, saunu, masážní salon, relaxační místnost, salón krásy), které je otevřeno do 15.6. a od 15.9. Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, stolní tenis, pétanque, hřiště pro plážový volejbal, tenisové dvorce, půjčovna jízdních kol a automobilů. Resort zajišťuje bohaté animační i sportovní programy pro děti i dospělé. Pro děti ve věku 4-12 let, je zde Mini Club.

Pláže jsou oblázkové, štěrkové a betonové plochy na slunění, vzdálené cca 50 m. Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů (windsurfing, vodní skútry, šlapadla, motorové čluny), je zde i tobogán.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Supetar je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
závěrečný úklid
WI-FI
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 7 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJI SE 2 DOSP. OSOBAMI - ZDARMA!

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU ZDARMA.

1/6 bungalov musí být obsazen 4 plně platícími osobami.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Plná penze nebo all inclusive za příplatek - viz ceník.!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

1/6 BGW
1/6 BGW
1/6 BGW
1/6 BGW