Marko aparthotel *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 5250550
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Brač / Splitska
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Aparthotel Marko se nachází v klidné části městečka Splitska na ostrově Brač. Vzdálenost od centra cca 300 m, od města Supetar 5 km. Aparthotel je umístěn přímo na mořském břehu, má vlastní pláž se slunečníky a lehátky.

V aparthotelu je 15 apartmánů, které jsou v přízemí, 1. nebo 2. patře.  Apartmány mají SAT/TV, vybavený kuchyňský kout, koupelnu, vysoušeč vlasů, ventilátor, WI-FI.

Studia - mají jednu místnost, jsou s balkonem na mořskou stranu, nebo bez balkonu do parku.

1/2+2 apartmány - mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jsou s balkonem na mořskou stranu, nebo bez balkonu do parku.

1/4+2 apartmány - mají dvě dvoulůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, balkon na mořskou stranu, jsou pouze v 2 patře. 

Hosté mají k dispozici venkovní terasu, lehátka a slunečníky, krytou terasu s grilem, parkoviště. V blízkosti je restaurace a kavárna. Pláže oblázkové, kamenité a betonové, vzdálené cca 15 min chůze.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Supetar je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
WI-FI připojení k internetu
lehátka a slunečníky
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)