Mirca vila *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 5249230
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Brač / Mirca
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Vila Mirca, která je umístěná přímo na pobřeží, se nachází v malé obci Mirca na ostrově Brač. Město Supetar je vzdáleno cca 2 km. Pláže jsou zde přírodní oblázkové, kamenité, skalnaté umístěné v malých klidných zátokách. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena cca 20 m.

Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2-5 osob. Všechny apartmány jsou vybavené SAT/TV, klimatizací. Hosté mají k dispozici zahradní gril, venkovní sprchu a parkoviště.  

1/3 APT - má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, koupelnu, balkon na mořskou stranu

1/5 APT - má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, koupelnu, balkon na mořskou stranu

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu do agentury, kde se klienti hlásí - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Supetar do agentury je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK, transfer od agentury k příslušné ubytovací jednotce (a zpět) si hradí klient sám na místě v agentuře (loco transfer)

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
doprava (bez loco transferu od agentury k apartmánu a zpět)

Cena neobsahuje

loco transfer k apartmánu a zpět - 10 EUR / osoba - platí se na místě v agentuře
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)