Lea apartmány *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 525240
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Brač / Bol
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Vila Lea, která je umístěná v klidné části, se nachází cca 300 m od centra městečka Bol na ostrově Brač. Nejbližší přírodní oblázková pláž je vzdálena cca 200 m, známá oblázková pláž Zlatni rat je vzdálena cca 1 km. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2- 5 osob. Všechny apartmány jsou vybavené SAT/TV, WI-FI, trezorem, klimatizací. Hosté mají k dispozici zahradní gril a parkoviště. Majitel organizuje výlety s vlastní rybářskou lodi.

1/2 APT (oranžový) - má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem a s možností jedné přistýlky (za příplatek), koupelnu, balkon

1/2 APT (žlutý) - má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem, koupelnu, balkon

1/3 APT (bílý) má třílůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem a s možností jedné přistýlky (za příplatek), koupelnu, terasu před vchodem, je umístěn v přízemí.

1/4 APT (zelený, modrý) má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem, koupelnu, balkon. Pouze v APT modrý je možnost v obývacím pokoji jedné přistýlky (za příplatek).

1/4 APT (červený LUX) má dvoulůžkovou ložnici s vlastní koupelnou, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby + ještě možnost jedné přistýlky (za příplatek), koupelnu, balkon na mořskou stranu.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Supetar je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem do agentury chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka (na vyžádání) - platí se na místě majiteli

Poznámka

Přistýlka je možná pouze u APT oranžový, červený LUX, bílý, modrý. APT žlutý a zelený jsou bez možnosti přistýlky.