Dalmacija Resort pavilony ** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 62054b
Typ ubytování: Pavilon
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Zaostrog
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Resort Dalmacija se nachází v místě Zaostrog, 35 km jižně od Makarské. Prostírá se na ploše cca 14.500 m2, přímo u oblázkové pláže. Nabízíme zde ubytování v dřevěných bungalovech (viz další nabídka zájezdů), kterých je ve středisku celkem 20 a dále v pavilonech. V areálu jsou také místa na kempování.

Všechny bungalovy mají velikost 20m2, dvě lůžka a palandu, sociální zařízení, lednici, klimatizaci, SAT/TV.  Před každým bungalovem je terasa se stolem a dvěma lavicemi. Bungalovy jsou vhodné pro rodiny se dvěma dětmi.

Dále se tu nachází 6 pavilonů s pokoji pro 1-6 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, klimatizací, SAT/TV, lednicí, vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů má balkon (nemůžeme však zaručit).

Kromě standartních dvoulůžkových pokojů jsou zde pokoje tří a čtyřlůžkové (dva propojené – jeden s manželskou postelí a jeden s palandou).

Dále pěti a šestilůžkové pokoje, které se skládají ze 3 propojených pokojů, krajní mají koupelny a v prostředním je široký, pohodlný rozkládací gauč pro 2 dospělé osoby nebo 2 děti.

Dále pokoje s palandou pro 1-2 osoby.

Strava se podává v restauraci s terasou s pohledem na pláž, borovice a moře. Pro děti je zde dětské hřiště. WI-FI připojení k internetu je zdarma (v pokojích i bungalovech).

Doplňující informace k dopravě: autobus do resortu přímo nezajíždí, výstup je na autobusové zastávce na magistrále - do resortu klient dochází cca 1 km pěšky

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze (snídaně švédský stůl, večeře výběr ze 2 menu + 1 nápoj u večeře v ceně - 2,5 dcl stolního vína či 3 dcl piva nebo 2,5 dcl coly/fanty)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
WI-FI připojení k internetu
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)

Poznámka

Dítě do 7 let na přistýlce 3.lůžko se 2 dospělými osobami nebo na 5.lůžku v 1/5 či 1/6 pokoji se 4 plně platícími osobami - ZDARMA !!!

Dítě do 2 let na přistýlce 4.lůžko se 2 dospělými osobami nebo na 6.lůžku v 1/6 pokoji se 4 plně platícími osobami - ZDARMA !!!


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5% !!!


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.