Belvedere apartmány ****  

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10350
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní sladká voda , bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, recepce centrální, obchody různé, přístaviště pro čluny
Sport v hotelu: minigolf, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, túry na kolech
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, potápění, hřiště pro míčové hry

Informace o zájezdu

Komplex Belvedere má překrásný pohled na panorama Vrsaru a je jenom 0,5km vzdálen od městečka. Pavilony jsou obklopeny zelenou vegetací, která postupně klesá k upraveným plážím. 

Apartmány jsou pro 3-6 osob, mají balkon nebo lodžii, sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyň včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, TEL., trezor, WI-FI internet, vysoušeč vlasů, klimatizaci, obývací místnost s gaučem, který je rozkládací a v některých typech APT slouží jako lůžka pro 1-2 osoby. APT typu N52+ má 2 koupelny, přistýlka (5.– 6. lůžko) je rozkládací gauč pouze pro 1 dospělou osobu nebo dvě malé děti = v žádném případě nelze 6 dospělých osob !!!!  Složení apartmánů - viz ceník. Ubytování je v několika řadách. První tři řady se jde po schodech, třetí a čtvrtá řada je spojena eskalátory.

Pláže jsou pěkné, kamenné a štěrkovité, vydlážděné, vzdálené 50-200m. Část pláže pro děti s pozvolným vstupem do moře, je uměle vytvořená štěrkopískem.

Hostům je k dispozici centrální klimatizovaná hotelová restaurace, bar, kavárna, veliká taneční terasa. V komplexu Belvedere je venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show. Pro děti je tu menší dětské hřiště. Pro dospělé v rámci animace: aerobik, aquaerobik, zumba, různé sportovní turnaje. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa Belvedere. Půjčovna jízdních kol, vodní sporty. Sportovní centrum je v blízkosti (10 min. pěší chůze) „Porto Sole“ - viz. hotel Pineta.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizaci
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (nehlídané)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze připlatit)

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % (EBD1) !!! Sleva neplatí pro termíny 1.7.-26.8.2017.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !

Možnost připlacení stravování - to se podává formou švédských stolů a je možné pouze pro všechny osoby v apartmánu.

V apartmánu 1/5-6 (2/2+1-2) N52+ je přistýlka rozkládací gauč v denní místnosti a ten je vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti.

Domácí zvířata nejsou povolena.

  • bazén venkovní sladká voda
  • bazén dětský venkovní sladká voda
  • restaurace a lá carte
  • recepce centrální
  • obchody různé
  • přístaviště pro čluny