Koversada pavilony ** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10370
Typ ubytování: Pavilon
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, pizzerie, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, dětský klub, pošta, ambulance, stánek s novinami, samoobsluha, večerní hudba, stánek s občerstvením
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, aerobic, túry na kolech

Informace o zájezdu

Nudistické centrum Koversada je jedním z nejznámějších takovýchto středisek v Evropě. V náručí nedotčené přírody a čistého moře zde našli nudisté z celého světa své ideální místo, kde strávit léto. V roce 1972 se zde uskutečnil 13. světový kongres nudistů, od té doby je toto nudistické centrum definitivně zařazeno mezi světovou nudistickou nabídku. Dříve jméno Koversada nosil jenom jeden ostrůvek, dnes je Koversada prostor s miliony čtverečních metrů trávníků se středozemním rostlinstvem a s padesáti tisíci čtverečními metry pláží.

Kempovat můžete na samotě nad Limským zálivem, s vlastním připojením vody a kanalizace, na ostrůvku Koversada, na který se dostanete přes most, ale kam nemůže automobil, ale i na pasekách, kde jste obklopeni lidmi, kteří si přejí léto prožít stejným způsobem.

Hosté se mohou ubytovat i ve zdejších pokojích a apartmánech. Naproti ostrůvku jsou pokoje s polopenzí a o něco skromnější jsou ty s pohledem na Limský záliv.

Pokoje mají sociální zařízení, lednici, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu.

Apartmány mají vždy vybavenou kuchyň včetně kávovaru, denní místnost, ložnici(e), balkon nebo terasu, klimatizaci, SAT/TV, TEL, trezor, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, bezplatné WI-FI připojení na internet - viz další nabídka zájezdů.

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace „Amfora“, dále několik restaurací, pizzerií, snack barů, dvě samoobsluhy, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, ambulance, směnárna, taneční terasa.

Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa.

Kemp má několik sociálních zařízení se sprchami, teplou vodou, s možností připojení elektriky a vody. Je zde dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, nabídka vodních sportů.

Pláže jsou kamenité s betonovými platy na slunění. Jeden díl pláže je nasypán pískem a přizpůsoben dětem. Koversada má 5 km pláží.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let na přistýlce se 2 dospělými osobami v 1/2 pokoji typ C21 - ZDARMA !!!


Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!


V případě dítěte do 7 let na řádném lůžku s 1 dospělou osobou a s dítětem do 7 let na přistýlce, platí obě děti stejnou cenu (viz ceníková tabulka).

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • prodejna se suvenýry
 • pizzerie
 • restaurace a lá carte
 • terasa
 • kadeřnictví
 • dětský klub
 • pošta
 • ambulance
 • stánek s novinami
 • samoobsluha
 • večerní hudba
 • stánek s občerstvením