Park kemp mobil home **** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10121
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní, WI-FI k dispozici dle popisu, aperitiv bar, restaurace a lá carte, dětské hřiště
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol

Informace o zájezdu

Kemp Park v Umagu patří mezi největší istrijské kempy. Je obklopen bujnou vegetací, má upravené pláže a nabízí ideální vyžití pro celou rodinu. Součástí kempu je i botanicko-ekologický park s původní florou.

Nabízíme zde ubytování v kompletně vybavených mobilních chatách pro 4-6 osob – mobil homa má 2 ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem, plně vybavenou kuchyňku s velkou lednicí, sociální zařízení, klimatizaci, terasu. Mobil home typ Superior je větší, má dvě koupelny a společný bazén s dalšími 6-8 mobilními chatkami (bazén je o velikosti 24 m2).

Kemp má 2 venkovní bazény (bazén pro dospělé a bazén s pirátskou lodí pro děti), dále se zde nachází dětské hřiště, taneční terasa, supermarket, obchody, ambulance. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal, hřiště na míčové hry, v blízkosti jsou cyklostezky, tenisové kurty, půjčovna jízdních kol, možnost vodních sportů, potapěčské centrum. Klientům je k dispozici několik restaurací, barů, pizzerie.

Pláže jsou převážně přírodní s betonovými platy.

Středisko organizuje animaci pro děti i dospělé: sportovní program – aerobik, aquaerobik, zumba, pilates, jóga; dále večerní zábavu (živá hudba, tematické večery apod.), pro děti jsou zde různé kluby podle věku (již od 8 měsíců až do 17 let), fungují v termínech cca od poloviny června do konce srpna.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
parkovné pro jedno auto na mobilní chatu
internetový koutek na recepci a WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
povinný příplatek za závěrečný úklid - 35 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK - dospělá osoba 6,30 EUR/týden, dítě 12-18 let 3,15 EUR/týden, dítě do 12ti let pobytovou taxu neplatí - PLATÍ SE NA MÍSTĚ V RECEPCI KEMPU
domácí zvíře (do 10 kg, povoleno pouze v MH Classic, strana park) - 13 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Maximální možná obsazenost mobilní chaty je 6 osob (doporučujeme maximálně 4 dospělé osoby a 2 děti).


PRO TERMÍN POBYTU 23.9.-30.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 29.8. DO 13.9.2017, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „UMAG 18“)


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.03.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !!! TATO SLEVA PLATÍ PRO POBYTY V TERMÍNECH DO 17.6. A OD 9.9.2017 A PRO VŠECHNY TYPY MH.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !!! TATO SLEVA PLATÍ PRO POBYTY V TERMÍNECH 17.6.-9.9. A POUZE PRO MH TYPU CLASSIC, STRANA PARK.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 01.02. DO 15.03.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!! TATO SLEVA PLATÍ PRO POBYTY V TERMÍNECH 17.6.-9.9. A POUZE PRO MH TYPU CLASSIC, STRANA PARK.

  • bazén venkovní
  • WI-FI k dispozici dle popisu
  • aperitiv bar
  • restaurace a lá carte
  • dětské hřiště