Meliá Coral hotel ***** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10075
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Pětihvězdičkový Meliá Coral hotel se nachází cca 3 km od centra města Umag ve středisku Katoro. Hotel je obklopen borovicovým hájem a leží cca 100 m od moře. Hotel je určen výhradně pro dospělé osoby (od 16 let) a tudíž nemá ani slevy pro děti. Hotel má 244 pokojů, z toho 2 pokoje pro invalidní osoby.

Nabízíme zde dvoulůžkové pokoje Premium nebo Classic, pokoje jednolůžkové a čtyřlůžkové (dva propojené dvoulůžkové pokoje). Pokoje mají klimatizaci, centrální vytápění, minibar, SAT/TV, telefon s přímou linkou, bezplatné WI-FI připojení k internetu, vysoušeč vlasů, trezor. Balkon má většina pokojů (viz ceníková tabulka).

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, restaurace á la carte, aperitiv bar, noční bar, plážový club, obchod se suvenýry, kadeřnický salón, internetový koutek na recepci (zdarma), směnárna, bankomat. Hotel nabízí konferenční sály s nejnovější technologií: velký pro 300 osob (může se rozdělit na dva menší) a 2 malé sály pro cca 30 osob. K dispozici jsou prostory pro coffee break, business corner a další.  

Hotel má vnitřní bazén s mořskou vodou (v termínech 15.6.-15.9. není vyhřívaný) a také  venkovní bazén s mořskou vodou a terasu na slunění. Pláž je betonová s lehátky a slunečníky a travnatá s přírodním stínem 50 m od hotelu. Hosté mají k dispozici nově vybudované wellness centrum – sauny, masáže, whirlpool, relaxační zóna, magnetoterapie, aromaterapie a další služby - za poplatek.

Ke sportovnímu vyžití slouží 14 tenisových dvorců (2 zakryté), škola tenisu, plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, fitness centrum, jezdecké centrum, vodní sporty – v blízkosti hotelu, vše za poplatek. Sportovní program zahrnutý v ceně pobytu: pilates, jóga, spinning, využívání fitness studia.

WI-FI připojení k internetu je bezplatné v celém hotelu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (včetně show cooking)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
pobytová taxa
WI-FI připojení k internetu v celém hotelu
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Ubytování v hotelu Meliá Coral je možné pouze pro osoby starší 16 let !


Pokoj 1/4 Connected - jde o dva dvoulůžkové pokoje (v každém pokoji je manželská postel) propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou.


Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 1.2. DO 15.2.2017 PRODLOUŽENÁ SLEVA 20% (EBD) Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!!


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.