Sol Amfora apartmány **** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10070
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 500 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Autobus
Vybavení: pizzerie, cukrárna, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, dětský klub, café bar, pošta, kotviště soukromých člunů, supermarket, bankomat, obchody různé, taneční večery
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol

Informace o zájezdu

Sol Amfora apartmány jsou součástí komplexu Sol Stella Maris, který se nachází cca 2 km od centra města Umag, je obklopen mediteránskou zelení a překrásným parkem a leží podél mořského pobřeží. Tento komplex je rozdělen na 3 samostatné části: Meliá Istrian Villas (viz další nabídka zájezdů), apartmány Sol Amfora a apartmány Sol Stella (opět viz další nabídka zájezdů). Meliá Istrian Villas a apartmány Sol Amfora mají společné centrální parkoviště, z něhož dopravuje do jednotlivých vilek nebo apartmánů zavazadla recepce elektrickými vozíky.

Apartmány Sol Amfora mají klimatizaci, LCD SAT/TV, telefon, trezor, sociální zařízení. Interiér apartmánů je dekorován v pravém istrijském stylu s designovými prvky. Možnost příplatku polopenze, ta se podává formou švédských stolů v restauraci Stella Maris, musí ji čerpat všechny osoby v apartmánu. Bezplatný WI-FI internet je ve všech apartmánech i na recepci.

1/3+2 Amfora Classic – 42 m2, nacházejí se na prvním poschodí. Mají 2 ložnice, jednu dvoulůžkovou a jednu s 1 lůžkem, denní místnost s rozkládacím gaučem, kuchyň, balkon 8 m2

1/4+2 Amfora Superior – 51 m2, nacházejí se v prvním poschodí nebo v přízemí. Mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuchyň s jídelnou, toaleta je zde zvlášť mimo koupelnu, balkon/terasa 8 m2

1/5+2 Amfora Family – 61 m2, jsou situované v přízemí. Mají velkou terasu (18 m2). Jsou zde 2 dvoulůžkové ložnice, jedna z nich má přistýlku, obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuchyň, jídelna, toaleta je zde zvlášť mimo koupelnu.

1/2+2 Sirena Classic – 42 m2, nachází se v 1. nebo 2. patře, skládají se z dvoulůžkové ložnice a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem, mají balkon (6 m2)

Ve středisku jsou restaurace á la carte, pizzerie, cukrárna, centrální restaurace, snack bary, kafé bary. Dále jsou zde 2 venkovní bazény s mořskou vodou (jeden pro děti). Středisko také nabízí směnárnu, bankomat, supermarket, obchody, ambulanci, dětské hřiště. Možnost kotvení soukromých člunů a jachet (kapacita 80 lodí). Komplex zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku: Club 4 (od 8 měsíců do 4 let), Club 8 (5-8 let), Club 13 (9-13 let), Teenage Club (14-17 let), kluby fungují cca od poloviny června do konce srpna. Pro dospělé zde organizují různé sportovní a kulturní programy (např. jóga, pilates, aquaerobik), zábavné a hudební večery.

Pláže jsou částečně přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, oblázková pláž je v laguně. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové centrum, které má 15 tenisových dvorců (noční hraní tenisu, škola tenisu), stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro malou kopanou, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází fotbalové hřiště, jezdecké centrum, potápěčské centrum.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
každodenní úklid apartmánu
výměna lůžkovin 2x týdně
výměna ručníků 2x týdně
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI připojení k internetu
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)

Poznámka

Dětská postýlka na předchozí vyžádání pro dítě do 3 let - ZDARMA !!!


Možnost připlacení polopenze - ta se podává formou švédských stolů v restauraci STELLA MARIS, polopenzi musí čerpat všechny osoby v apartmánu.

Polopenze dítě do 5 let - ZDARMA.


Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !!! Sleva platí pouze pro pobyty v termínech od 13.5. do 10.6.2017 !!!

Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Clasic
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Superior
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
Amfora Family
 • pizzerie
 • cukrárna
 • bazén venkovní mořská voda
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • restaurace a lá carte
 • dětský klub
 • café bar
 • pošta
 • kotviště soukromých člunů
 • supermarket
 • bankomat
 • obchody různé
 • taneční večery