Savudrija apartmány ***  

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10010
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Savudrija
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: trezor na recepci , bazén venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, večerní hudba
Sport v hotelu: plážový volejbal, animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, streetball
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, škola tenisu, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel

Informace o zájezdu

Resort Savudrija se nachází se cca 9 km od města Umag, leží přímo u moře a je obklopen borovým hájem a bohatou mediteránskou zelení. Nabízíme zde ubytování v apartmánech, dále v pokojích v depandanci a v bungalovech - viz další nabídky zájezdů.

Apartmány Savudrija všechny mají kompletně vybavenou kuchyň, SAT/TV, TEL.

1/4 - všechny jsou na 1. poschodí, ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 rozkládacími gauči, terasa s krbem nebo balkon

1/6 - 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 rozkládacími gauči, terasa nebo balkon. APT v přízemí mají na terase krb

1/6 Superior - jsou dvoupodlažní (přízemí: denní místnost se 2 lůžky, kuchyň, terasa s krbem, na patře: 2 ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení).

Možnost WI-FI připojení k internetu a využití trezoru na recepci je za poplatek. Hostům je k dispozici restaurace s terasou přímo na moři, bary, fast food, obchod, stánek s tiskem.

Středisko zajišťuje celodenní animaci pro děti (mini club pro děti 5-12 let) i dospělé. Večery s hudbou na terase (červenec-srpen). Pláže jsou přírodní kamenité, betonová plata. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Od července  2016 je v resortu otevřen nový bazén se sluneční terasou. 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování s nápoji (lze dokoupit)
domácí zvíře (pes do 10 kg) - za příplatek

Poznámka

Dětská postýlka (pro děti do 3 let - na předchozí vyžádání) - ZDARMA !

V případě dokoupení stravy - neomezené nápoje k večeři !

Polopenze s nápoji u večeře - dítě do 5 let - ZDARMA !

Polopenze se podává formou švédských stolů, musí ji čerpat všechny osoby v apartmánu, v ceně jsou obsaženy neomezené nápoje z automatu (červené a bílé víno, voda, ovocné šťávy a pivo).!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.03.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!!


PRO TERMÍNY POBYTU 3.6.-10.6.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15 % A PRO TERMÍNY POBYTU 17.6.-24.6. SLEVU 20% PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 25.5.2017 DO 12.6.2017, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „UMAG 9“)

  • trezor na recepci
  • bazén venkovní mořská voda
  • restaurace a lá carte
  • terasa
  • lehátka na pláži - za poplatek
  • slunečníky na pláži za poplatek
  • večerní hudba