Amarin Family hotel **** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10415
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Rovinj
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén vnitřní sladká voda, bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, dětské hřiště, bezbariérový přístup, výtah, parkování, recepce centrální
Sport v hotelu: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, jogging, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, vodní lyžování, turistika

Informace o zájezdu

Tento nově postavený moderní rodinný hotel se nachází na zeleném poloostrově, jen několik minut jízdy od centra Rovinje. Hotel má celkem 208 pokojů ve 4 poschodích, z nichž většina jsou pokoje rodinné a to až pro 7-8 osob.  Hotel má 3 výtahy. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají klimatizaci,  SAT/TV, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, topení, připojení k internetu, balkon s pohledem na moře a na historické jádro Rovinje.  Popis rodinných pokojů – viz ceníková tabulka. 

Klientům je k dispozici klimatizovaná restaurace, pizzerie, snack bar Barbara, aperitiv bar, snack bar u bazénu, dále kadeřnický salón, kinosál, směnárna, prodejna tisku, wellness&spa zóna - sauny, výřivky, relaxační zóna, komplex vnitřních bazénů s hydromasážními efekty - včetně dětského bazénu a brouzdaliště. Dále se zde nachází komplex 3 venkovních bazénů se sladkou vodou, z čehož dva jsou pro děti. Pláže jsou oblázkové, kamenité, betonové, nově upravené, vzdálené 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky a ročníky u bazénu i na pláži jsou v ceně.

Ke sportovnímu vyžití slouží posilovna, multifunkční hřiště na míčové hry, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis. V blízkosti je pak možno využít půjčovnu jízdních kol, vodní sporty, tenisové kurty. Hotel zajišťuje animaci pro děti různých věkových skupin od 1 roku až do 16 let pod názvem TESLA-Club. Program pro děti je rozdělen do 5 věkových kategorií: 1-3 roky, 4-6 let, 7-9 let, 10-13 let a 14-16 let – vždy se specifickým zaměřením na danou věkovou kategorii. Pro děti je zde dětské hřiště, dětská tělocvična, herna s videohrami, stolním fotbalem a různými hrami. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města a zpět. WI-FI připojení k internetu je také zdarma.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl (včetně show cooking)
eko koutek (koutek se zdravou stravou pro děti)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
výměna povlečení každé 3 dny
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (nehlídané)
WI-FI
lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži
vstup do saun
kyvadlová doprava od hotelu do centra města a zpět

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k obědu a večeři
domácí zvíře (na vyžádání) - 20 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

1/2+2 Premium BM (F4) - rodinný pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let, v jedné místnosti jsou 2 řádná lůžka (110x210 cm) a 2 přistýlky (80x190 cm).

(1/2+2)+(1/2+1) Premium Family BM (A21+F4) - rodinný pokoj až po 7 osob, má 2 balkony a 2 koupelny, jedná se o vnitřními dveřmi propojené pokoje 1/2+1 standard a 1/2+2 Premium, může být obsazen minimálně 4 dospělými osobami a maximálně 3 dětmi do 14 let.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA!


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.1.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 25 % (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % (EBD2) !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO TERMÍN POBYTU 9.9.-16.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 20 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 29.8.2017 DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „SPECIAL OFFER – DISCOUNT 20%“)

 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu
 • bazén venkovní sladká voda
 • aperitiv bar
 • bazén vnitřní sladká voda
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • restaurace a lá carte
 • dětské hřiště
 • bezbariérový přístup
 • výtah
 • parkování
 • recepce centrální