Resort Amarin apartmány **** - BUS 

Vyprodáno
Kód zájezdu: 10402
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 400 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Rovinj
Doprava: Autobus
Vybavení: pizzerie, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, diskotéka, televizní místnost, grill bar, café bar, ambulance, stánek s novinami, internetový kout, supermarket, masážní salón, obchod s ovocem a zeleninou, večerní hudba
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, petanque, túry na kolech, vodní pólo, půjčovna skútrů, škola potápění, půjčovna sportovních potřeb

Informace o zájezdu

Turistické středisko Amarin se nachází cca 4km severně od Rovinje. Začátkem roku 2013 došlo k renovaci celého komplexu a přešel na 4*. Je zde nový a větší venkovní bazén a nová moderní restaurace.

STUDIO pro 2-3 osoby STD2, STD3 - denní místnost s francouzskou postelí, rozkládacím křeslem (u studií pro 3 osoby), vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, plynový sporák, lednice), vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, TEL, trezor, terasa, přípojka na internet (analog). Studia nabízíme také s polopenzí - viz další nabídka zájezdů.

APARTMÁNY: všechny apartmány mají sociální zařízení, mikrovlnnou troubu, kávovar, sporák, lednici, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, TEL, trezor, terasu, přípojku na internet (analog).

1/4 (1/2+2) APT (N41) - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s kuchyní a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (i dospělé osoby), velikost. 30-36 m2

1/3-4 (1/2+1-2) APT (N31+) - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s kuchyní (tento apartmán má navíc troubu a myčku na nádobí) a rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti, celková velikost apartmánu včetně terasy 54-57 m2

1/5-6 (2/2+1-2) APT (N52+) – dvoupodlažní apartmán, 2 ložnice se 2 lůžky (z toho jedna ložnice a jedna koupelna v patře), obývací místnost s gaučem (vhodný pro 1 dosp. osobu nebo 2 menší děti), tento apartmán má o jednu toaletu navíc, dále má navíc troubu, myčku na nádobí, lodžii se zahrádkou, celková velikost apartmánu 95 m2.

Pláže jsou upravené betonové, kamenné, přírodní i částečně písečné. Je z nich překrásný výhled na Rovinj. Vzdálenost od objektu cca 100-300 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži jsou venkovní bazény pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, dále je zde bar a snack-gril.

Hosté mají k dispozici centrální restauraci, terasu s nabídkou menu á la carte, terasu u bazénu s pizzerií (večer zde hraje živá hudba), kafé bar, masážní salón a další. Pro děti i dospělé je zajištěna celodenní a večerní animace (kroměsoboty). Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show a další. Dále je zde dětské hřiště, trampolíny, prostor s videohrami. Pro děti 12-18 let teen club s animací. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, vodní pólo, minigolf, stolní tenis, různé turnaje, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show, diskotéku pro mládež.

Ke sportovnímu vyžití jsou zde tenisové dvorce, škola tenisu, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna jízdních kol, skútrů, vodní sporty a další.

Autobus do města jede každou hodinu, možnost přepravy do Rovinje je rovněž taxi člunem z vlastního přístavu. Pro klienty s vlastní dopravou je v oploceném areálu řada parkovišť.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze až na místě přikoupit)

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

Možnost objednat na místě stravování - snídaně a večeře (podává se formou švédských stolů) - informace o ceně na recepci !

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD1) !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Amarin APT B6
Amarin APT B6
Amarin APT koupelna
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
 • pizzerie
 • aperitiv bar
 • bazén venkovní mořská voda
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • restaurace a lá carte
 • terasa
 • kadeřnictví
 • diskotéka
 • televizní místnost
 • grill bar
 • café bar
 • ambulance
 • stánek s novinami
 • internetový kout
 • supermarket
 • masážní salón
 • obchod s ovocem a zeleninou
 • večerní hudba