Kamenjak residence 1 **** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 205541
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 1000 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Premantura
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní

Informace o zájezdu

Všechny apartmánové vily se nacházejí  ve zcela nově vybudované vilové čtvrti v bezprostřední blízkosti Národního parku Kamenjak, známého pro jeho krásné pláže, kterých je tu velká spousta, jedna krásnější, než druhá. Všechny apartmány jsou moderně vybavené-mají balkon nebo terasu, klimatizaci, SAT/TV, sejf.  U této kapacity není možnost dokoupení stravy. Místo je ideální pro strávení klidné rodinné dovolené.

Typy apartmánů

Residence Kamenjak 1 se nachází pouhých 100 m od vstupu do Národního parku Kamenjak, má vlastní bazén.

1/4 (1/2+2) APT typ P2 (50 m2), ložnice s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

1/5 (1/3+2) APT typ P2 (50 m2), ložnice s manželskou postelí a skládací přistýlkou pro 1 osobu, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

1/6 (2/2+2) APT typ P3 (60 m2), ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

CK Zemek doporučuje hostům koupání na plážích buď v NP Kamenjak anebo v cca 500m vzdáleném kempu Stupice.  V NP se po délce 4 km nacházejí různé typy pláží včetně písčitých, také zábavní stezky pro rodiče s dětmi. Nejjižnější kus istrijské přírody byl v roce 1996 prohlášen za chráněnou krajinnou oblast. NP je jeho malebnou součástí, tak typickou pro vůni mediteránských  rostlin a křišťálově čistou vodu. Ideální pro návštěvu parku je jízdní kolo,  na místě si můžete zajistit i vjezdovou kartu pro automobil.

Pláž Debeljak -  v zátoce Debeljak na východní straně poloostrova Kamenjak. Centrální část  pláže je pokryta štěrkem a oblázky, nachází se tu i plážový bar, kraje jsou kamenité, dno písčité, celkově velmi vhodné pro rodiny s dětmi.  

Pláž Njive – v zátoce Njive na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou kamenité, vstup pozvolný. Na pláži se nachází bar Njive, v blízkosti je relaxační dům Njive, kde lze využít kromě jiného i masáže, na pláži je možno pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti parkoviště. 

Penižule pláž – v zátoce Penižule na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou kamenité, vstup pozvolný. Na pláži se nachází bar Penižule, v blízkosti ve stínu stromů je sportovní zázemí. Naučná stezka „Dinosauří cesta“ se nachází pouhých 50 m od Penižule. V blízkosti parkovací místa.

Pláž Radovica – v zátoce Radovica  na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou vyšší skalnaté, vstup do moře pozvolný, ale přístup na pláž je hodně strmý. V blízkosti parkovací místa.

Pláž Školjić – na východní straně poloostrova Kamenjak.  Skalnaté pobřeží, přilehlé pláže jsou štěrkové a s malými kameny,  snadný přístup do moře. V místě množství sportovních aktivit, například windsurfing, kitesurfing, kola, je tu plážový bar Školjić, v blízkosti relaxační dům, kde lze využít kromě jiného i masáže, na pláži je možno pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti parkoviště.

Pláž Veliki Portić – v zátoce Veliki Portić, jde o největší zátoku poloostrova Kamenjak lemovanou hustým borovým porostem.  Poskytuje bezpečné ukotvení speciálně před silnými větry, jako je Jugo.  Její součástí je krásná malá písečná pláž Mali Portić, kde je i bar, jinak jsou břehy kamenité, ale s dobrým přístupem do moře. 

Runke pláž – nachází se v kempu Runke, je mixem velkých a malých oblázků, s mělkým a pohodlným přístupem do moře,  lemována stromy. V blízkosti se nachází restaurace, bary, supermarket a další. V těsné blízkosti je potápěčské centrum, marina, možnost kotvení, 200 m od centra obce. 

Stupice pláž – nachází se ve východní části poloostrova Kamenjak v  kempu Stupice, je to skalnatá pláž s četnými malými zátokami, s pohodlným vstupem vhodným i pro děti, nad pláží jsou 2 restaurace, fast food, basketbal, plážový volejbal, tenisové kurty, škola a pronájem  windsurfingu, na pláži je přítomný plavčík. 

Tašalera pláž – nachází se ve východní části poloostrova Kamenjak v  kempu Tašalera, je to z malých oblázků s příměsí písku, s pohodlným vstupem vhodným i pro děti, nad pláží je restaurace, plážový volejbal, škola a půjčovna malých plachetnic, půjčovna kol, večerní programy pro hosty.  

Pláž Cape Kamenjak – nejjižnější pláží poloostrova Kamenjak, kamenitá, z velkých skalnatých plat a balvanů, tedy obtížnější vstup do moře. To ve spojení s nemožností  přijet autem způsobuje, že zde není tolik lidí. 

Plovanije pláž  – krásná malá v zátoce Plovanje na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou kamenité, nízké. Je velmi populární mezi místními. Vstup pozvolný.

Je zde spousta dalších pláží, jedna krásnější než druhá, jmenovitě:  Dražica, Franina, Kršice, Mala Kolombarica (u pláže se nachází jeskyně Mala Kolombarica, kde lze vzácně potkat středomořské tuleně), Munte, Podlokva, Polje, Škara, Sv. Mikule Dražica, Toreta, Velika Kolombarica. 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
klimatizace
závěrečný úklid
WI-FI
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
VRATNÁ KAUCE - 150 EUR/za apartmán - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - cca 1,40 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na předchozí vyžádání) - 12 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.