Stupice Arena kemp mobil home *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 20550
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Premantura
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště, market, bar na pláži
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, surf, animace pro děti, animace pro dospělé, jogging, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček

Informace o zájezdu

Kemp Stupice v Premantuře se nachází cca 10 km od centra Puly, na začátku poloostrova Kamenjak, který je vyhlášený přírodním parkem.  Rozloha kempu je cca 26 ha Pláže jsou zde skalnaté, oblázkové s nádherným výhledem na četné ostrůvky a mořské zátoky. Kemp má 110 mobilních chat.

Hostům jsou k dispozici restaurace, bary, market, směnárna, obchod se suvenýry, WI-FI zdarma. Vše je vzdáleno cca 100 m. Kemp zajišťuje animaci pro děti a dospělé, hřiště pro děti. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, surf, půjčovna jízdních kol a lodiček, jogging. Autobusová zastávka je v blízkosti kempu, autobus jezdí do Puly cca každou hodinu.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách. Každá mobilní chata o velikosti 24m2 je pro 4-5 osob, má obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a křeslem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, koupelnu, terasu. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě. Klimatizace je možná za poplatek na recepci. 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
doprava
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace - 8 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2017 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! PLATÍ POUZE PRO TERMÍNY POBYTU 20.5.-15.7. A 2.9.-30.9.2017.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • prodejna se suvenýry
  • směnárna
  • restaurace a lá carte
  • dětské hřiště
  • market
  • bar na pláži