Kamenjak residence 1 **** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 205541
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 1000 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Premantura
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén venkovní

Informace o zájezdu

Všechny apartmánové vily se nacházejí  ve zcela nově vybudované vilové čtvrti v bezprostřední blízkosti Národního parku Kamenjak, známého pro jeho krásné pláže, kterých je tu velká spousta, jedna krásnější, než druhá. Všechny apartmány jsou moderně vybavené-mají balkon nebo terasu, klimatizaci, SAT/TV, sejf.  U této kapacity není možnost dokoupení stravy. Místo je ideální pro strávení klidné rodinné dovolené.

Typy apartmánů

Residence Kamenjak 1 se nachází pouhých 100 m od vstupu do Národního parku Kamenjak, má vlastní bazén.

1/4 (1/2+2) APT typ P2 (50 m2), ložnice s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

1/5 (1/3+2) APT typ P2 (50 m2), ložnice s manželskou postelí a skládací přistýlkou pro 1 osobu, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

1/6 (2/2+2) APT typ P3 (60 m2), ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby

CK Zemek doporučuje hostům koupání na plážích buď v NP Kamenjak anebo v cca 500m vzdáleném kempu Stupice.  V NP se po délce 4 km nacházejí různé typy pláží včetně písčitých, také zábavní stezky pro rodiče s dětmi. Nejjižnější kus istrijské přírody byl v roce 1996 prohlášen za chráněnou krajinnou oblast. NP je jeho malebnou součástí, tak typickou pro vůni mediteránských  rostlin a křišťálově čistou vodu. Ideální pro návštěvu parku je jízdní kolo,  na místě si můžete zajistit i vjezdovou kartu pro automobil.

Pláž Debeljak -  v zátoce Debeljak na východní straně poloostrova Kamenjak. Centrální část  pláže je pokryta štěrkem a oblázky, nachází se tu i plážový bar, kraje jsou kamenité, dno písčité, celkově velmi vhodné pro rodiny s dětmi.  

Pláž Njive – v zátoce Njive na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou kamenité, vstup pozvolný. Na pláži se nachází bar Njive, v blízkosti je relaxační dům Njive, kde lze využít kromě jiného i masáže, na pláži je možno pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti parkoviště. 

Penižule pláž – v zátoce Penižule na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou kamenité, vstup pozvolný. Na pláži se nachází bar Penižule, v blízkosti ve stínu stromů je sportovní zázemí. Naučná stezka „Dinosauří cesta“ se nachází pouhých 50 m od Penižule. V blízkosti parkovací místa.

Pláž Radovica – v zátoce Radovica  na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou vyšší skalnaté, vstup do moře pozvolný, ale přístup na pláž je hodně strmý. V blízkosti parkovací místa.

Pláž Školjić – na východní straně poloostrova Kamenjak.  Skalnaté pobřeží, přilehlé pláže jsou štěrkové a s malými kameny,  snadný přístup do moře. V místě množství sportovních aktivit, například windsurfing, kitesurfing, kola, je tu plážový bar Školjić, v blízkosti relaxační dům, kde lze využít kromě jiného i masáže, na pláži je možno pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti parkoviště.

Pláž Veliki Portić – v zátoce Veliki Portić, jde o největší zátoku poloostrova Kamenjak lemovanou hustým borovým porostem.  Poskytuje bezpečné ukotvení speciálně před silnými větry, jako je Jugo.  Její součástí je krásná malá písečná pláž Mali Portić, kde je i bar, jinak jsou břehy kamenité, ale s dobrým přístupem do moře. 

Runke pláž – nachází se v kempu Runke, je mixem velkých a malých oblázků, s mělkým a pohodlným přístupem do moře,  lemována stromy. V blízkosti se nachází restaurace, bary, supermarket a další. V těsné blízkosti je potápěčské centrum, marina, možnost kotvení, 200 m od centra obce. 

Stupice pláž – nachází se ve východní části poloostrova Kamenjak v  kempu Stupice, je to skalnatá pláž s četnými malými zátokami, s pohodlným vstupem vhodným i pro děti, nad pláží jsou 2 restaurace, fast food, basketbal, plážový volejbal, tenisové kurty, škola a pronájem  windsurfingu, na pláži je přítomný plavčík. 

Tašalera pláž – nachází se ve východní části poloostrova Kamenjak v  kempu Tašalera, je to z malých oblázků s příměsí písku, s pohodlným vstupem vhodným i pro děti, nad pláží je restaurace, plážový volejbal, škola a půjčovna malých plachetnic, půjčovna kol, večerní programy pro hosty.  

Pláž Cape Kamenjak – nejjižnější pláží poloostrova Kamenjak, kamenitá, z velkých skalnatých plat a balvanů, tedy obtížnější vstup do moře. To ve spojení s nemožností  přijet autem způsobuje, že zde není tolik lidí. 

Plovanije pláž  – krásná malá v zátoce Plovanje na západě poloostrova Kamenjak. Centrální část pláže je štěrková a oblázková, kraje jsou kamenité, nízké. Je velmi populární mezi místními. Vstup pozvolný.

Je zde spousta dalších pláží, jedna krásnější než druhá, jmenovitě:  Dražica, Franina, Kršice, Mala Kolombarica (u pláže se nachází jeskyně Mala Kolombarica, kde lze vzácně potkat středomořské tuleně), Munte, Podlokva, Polje, Škara, Sv. Mikule Dražica, Toreta, Velika Kolombarica. 

Doplňující info k dopravě: Autobus přímo k apartmánové vile nezajíždí, výstupní/nástupní  místo je Premantura – náměstí, pěšky necelých 400 m viz mapka ve fotogalerii. 

 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
klimatizace
závěrečný úklid
WI-FI
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
VRATNÁ KAUCE - 150 EUR/za apartmán - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - cca 1,40 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.