Pical apartmány **  

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10220
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 400 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, obchod s potravinami, dětské hřiště, obchod se spotřebním zbožím, večerní hudba, pískoviště
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, vodní sporty, půjčovna jízdních kol

Informace o zájezdu

Apartmány Pical se nacházejí v blízkosti centra města Poreč a navazují v těsné blízkosti na hotel Zagreb. Centrální recepce pro apartmány Pical je v hotelu Zagreb, který je zrekonstruován na hotel****.

Apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, telefon, balkon nebo terasu.

Typ „A“ je pro 2-4 osoby, skladba 1/2+2 o výměře 30 m2.

Ttyp „B“ je pro 4-6 osob, skladba 2/2+2 o výměře 45 m2.

Pláže jsou betonové, oblázkové a travnaté vzdálené cca 200 m. Lehátka jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště a pískoviště. Hostům jsou k dispozici 2 restaurace, lobby bar i obchod s potravinami a spotřebním zbožím vzdálený cca 80 m. Internetový koutek je v hotelu Zagreb za poplatek, WI-FI internet v lobby baru hotelu Zagreb je zdarma. Animace pro děti i dospělé jsou taktéž u hotelu Zagreb.

Sportovní centrum je vzdáleno cca 150 m od objektu, k dispozici jsou tenisové kurty, škola tenisu, minigolf, stolní tenis, půjčování kol, vodní sporty. Možnost využívání venkovních bazénů a wellnes centra v hotelu zagreb - je za poplatek. 

  • bazén dětský venkovní sladká voda
  • restaurace a lá carte
  • obchod s potravinami
  • dětské hřiště
  • obchod se spotřebním zbožím
  • večerní hudba
  • pískoviště