Pinia Valamar hotel - all inclusive light *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10231
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: all inclusive light
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Špadići
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, wellness centrum, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, terasa, dětský klub, dětské hřiště, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, lobby-aperitiv bar, konferenční místnost, kosmetický salón, brouzdaliště pro děti, internetový kout, klimatizovaná restaurace, dětská herna, pískoviště
Sport v hotelu: minigolf
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, sportovní centrum

Informace o zájezdu

Hotel Valamar Pinia se nachází cca 1,5 km od centra Poreče. Hotel je zaměřen převážně na rodiny s dětmi a také na cyklisty. Má tři podlaží a výtah.

Nabízíme zde pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové (bez možnosti přistýlky) a rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, koupelnou, vysoušečem vlasů, WI-FI připojením. Pokoje nemají balkon a jsou s pohledem do parku. V hotelu je také 9 pokojů přizpůsobeny pro invalidy (na vyžádání).

Klientům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, kde se podává bohatá polopenze (buffet – show booking), lobby bar, plážový bar Luna, internetový koutek, WI-FI přístup k internetu v lobby baru, konferenční místnost, wellness centrum (finská sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, jacuzzi), kosmetický salón, směnárna, kadeřnický salon, parkoviště (za poplatek).

Hotel má venkovní bazén se slanou vodou a prostornou terasou na slunění, dětský bazén a brouzdaliště pro děti. Hotel zajišťuje bohaté animační programy pro děti i dospělé (od května do října): Maro Club pro děti od 4 do 12 let - v klubu během dne mají děti zdarma k dispozici nápoje z automatu a svačinu, club pro dospívající mládež, kulečník, videohry. Hotel nabízí také hlídání dětí (za poplatek).

Ke sportovnímu vyžití slouží multifunkční hřiště, sportovní centrum v blízkosti hotelu, tenisové kurty. Hotel nabízí služby pro cyklisty - bezpečné uschování vlastních jízdních kol (kapacita až 100 kol), organizované cyklistické výlety, info koutek s popisy tras a cyklistickými časopisy, mapy, půjčovna kol apod. Pláže jsou betonové, travnaté i kamenité, vzdálené cca 150 m od hotelu. Na pláži je nové dětské hřiště. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl, u obědů a večeří neomezeně domácí točené nápoje: červené a bílé víno, voda, pivo, ovocné šťávy
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace

V CENĚ ALL INCLUSIVE LIGHT JE DÁLE ZAHRNUTO:
ranní gymnastika, aquaerobik, nordic walking, plážový voleybal, stolní tenis, fitness, multifunkční hřiště na míčové hry, zapůjčení jízdních kol (limitovaný počet), úschovna jízdních kol, dětské hřiště, animační program - Maro club pro děti od 4 do 12 let, Teens Lounge pro děti od 13 do 17 let (v provozu 15.6.-31.8.), nealkoholiucké nápoje z automatu a odpolední zmrzlina pto děti v rámci miniclubu, animační program pro dospělé - živá hudba, večerní programy, tematické večeře 2x týdně (animační program před a po sezoně je v menším rozsahu), WI-FI připojení k internetu na pokojích, v lobby baru a ve wellness centru, také na plážovém baru Luna

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
parkovné - 3 EUR/den/auto - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU - ZDARMA !!!

Dítě do 14 let - přistýlka (3. i 4.lůžko) v rodinném pokoji Standard typ STFP - ZDARMA !!!

Dětská postýlka - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci.

Domácí zvíře (na vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci.

PRO TERMÍNY POBYTU 4.6.-18.6.2016 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 20 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 2.3.2016 DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ STOPU PRODEJE. TATO SLEVA PLATÍ PRO POBYTY NA MINIMÁLNĚ 5 NOCÍ A JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: ALLAILS_80_02“)

PRO TERMÍNY POBYTU 2.7.-16.7.2016 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 31.5.2016 DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. SLEVA PLATÍ POUZE PRO POBYTY NA MINIMÁLNĚ 7 NOCÍ. SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „ALAILS_85_05“)

 • prodejna se suvenýry
 • směnárna
 • wellness centrum
 • bazén venkovní mořská voda
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • terasa
 • dětský klub
 • dětské hřiště
 • lehátka na pláži - za poplatek
 • slunečníky na pláži za poplatek
 • lobby-aperitiv bar
 • konferenční místnost
 • kosmetický salón
 • brouzdaliště pro děti
 • internetový kout
 • klimatizovaná restaurace
 • dětská herna
 • pískoviště