Materada Laguna hotel ***+ - BUS 

Vyprodáno
Kód zájezdu: 10200
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Špadići
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, WI-FI k dispozici dle popisu, klimatizován celý hotel, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , terasa, kadeřnictví, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu, konferenční místnost, stánek s novinami, bar u bazénu, brouzdaliště pro děti, masážní salón, úschovna jízdních kol
Sport v hotelu: tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, půjčovna šlapadel, posilovna
Sport v blízkosti: sportovní centrum

Informace o zájezdu

Nachází se na mírném poloostrově, mezi travnatým porostem a stromy s překrásným pohledem na město Poreč a okolí. Hotel je plně klimatizován a má centrální vytápění všech prostor, a proto může být otevřen od jara, až do podzimu.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále jednolůžkové a pokoje SUITE. Jsou vybaveny SAT/TV, TEL, vysoušečem vlasů, možnost přiobjednat ledničku za poplatek. V letech 2009 - 2013 proběhla v celém hotelu postupná obnova.  Pokoje mají nové balkony, sociální zařízení i kompletní vybavení, včetně podlah a závěsů. Všechny pokoje jsou klimatizovány.

Pláže jsou kamenité s betonovými platy na opalování vzdálené 50 m. Hosté využívají hlavně velkého parku před hotelem jak ke slunění, tak i odpočinku ve stínu vzrostlých stromů. U pláže jsou dětská brouzdaliště a prolézačky.

K občerstvení poslouží buffet s velkou terasou přímo u moře. Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace s nově vybudovanou venkovní terasou s pohledem na moře, aperitiv bar, kavárna, internetový koutek dětský hrací koutek, prodejna novin a suvenýrů, 2 velké společenské místnosti, TV-sál, kadeřnický salón, posilovna, ambulance.

Hotel má velkou terasu, kde večer hraje živá hudba. Recepce s hlavní halou a lobby barem je rovněž renovovaná. Nově byl vybudován panoramatický výtah. Před hotelem je od roku 2012 zcela nově renovovaný venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou. Bazén je propojen s parkem velkými dřevěnými platy s dostatečným počtem lehátek. U venkovního bazénu je od roku 2012 nový snack-bar s částečně zastřešenou terasou.

Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti. V areálu hotelu jsou 3 tenisové dvorce antukové a 2 umělé, minigolf, stolní tenis, střelnice, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. Nedaleko je také sportovně-rekreační centrum hotelu Laguna Park. Centrum Poreče, vzdálené cca 4 km, spojují stále autobusové linky, nebo překrásné ranní a večerní procházky kolem mořského pobřeží. Od blízkého hotelu Luna jezdí do Poreče turistický vláček.

Tento hotel nazýváme „rodinnou perlou“ naší CK pro příjemné vystupování celého personálu, výbornou kuchyni a celkovou atmosférou hotelu. Má vynikající doporučení CK Zemek.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
u večeří neomezené množství místních točených nápojů - víno bílé a červené, pivo, voda, ovocné šťávy (v období 23.4.-1.10.2016)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
lehátka u bazénu
WI-FI internet
ručníky u bazénu (na kauci)
1x týdně tématická večeře (29.5.-8.9.2017)
doprava
dále je v ceně zahrnuta:
animace pro dospělé a děti 4-8 let a 9-12 let (29.5.-8.9.2017) a dále animace pro teenagery 13-17 let (18.6.-25.8.2017)
Děti dostanou při dopolední animaci koláč nebo sendvič či nějaké občerstvení. Nově: Lagunino happy meal pro děti do 14 let.

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
lednice možná za příplatek 3 EUR/den na místě.
dětská postýlka (na vyžádání) - 5 EUR denně - platí se na místě v recepci.

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.4.2017 MÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK PLATÍCÍ PLNOU CENU (dospělá osoba na řádném lůžku) SLEVU Z UBYTOVÁNÍ 1000,- Kč ZA 7 DNÍ POBYTU !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


NEOMEZENĚ NÁPOJE K VEČEŘI !!!

DÍTĚ DO 12 LET - PŘISTÝLKA (na vyžádání) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Přistýlky jsou na předchozí vyžádání.

PRVNÍ DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJI SUITE SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Pokoje SUITE 1/2+1 - jsou to 2 propojené pokoje (1 ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti - gauč je o velikosti 170x110 cm), 2x sociální zařízení,
2x balkon.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Suite
konferenční sál
 • prodejna se suvenýry
 • směnárna
 • WI-FI k dispozici dle popisu
 • klimatizován celý hotel
 • bazén venkovní sladká voda
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • terasa
 • kadeřnictví
 • lehátka u bazénu
 • slunečníky u bazénu
 • konferenční místnost
 • stánek s novinami
 • bar u bazénu
 • brouzdaliště pro děti
 • masážní salón
 • úschovna jízdních kol