Lanterna kemp mobil home Aria *** (AK) 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10163
Typ ubytování: Mobil Home
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Lanterna
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Kemp Lanterna je jedním z největších kempů v Chorvatsku (90 ha), nachází se na západním pobřeží Istrie, pouhých 7 km od malebného historického města Novigrad a 13 km od Poreče. Kemp je obklopen borovými lesy, středomořskou vegetací a oblázkovou pláží, která je asi 3 km dlouhá.

V kempu se nachází: restaurace, plážový bar, sendvič bar, pizzerie supermarket, komplex venkovních bazénů, dětská hřiště, hřiště na míčové hry, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol a jiné. Kemp zajišťuje bohaté animační programy pro děti i dospělé, Na pláži nabídka místních vodních sportů.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 6 osob MOBIL HOME má: rozměr 28,5 m2, 3 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky, 1x s patrovou postelí), denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu,  klimatizaci a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem. 

 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
klimatizace
1 parkovací místo (pro jedno auto)
WI-FI připojení k internetu na recepci a v restauraci Adria

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
povlečení (lze zapůjčit za poplatek na místě - zapůjčení povlečení - 10 EUR na jednu postel, 15 EUR na dvojlůžko - platí se na místě v recepci)
pobytová taxa: dospělá osoba - 1 EUR/den, dítě 12-18 let - 0,50 EUR/den (děti do 12 let pobytovou taxu neplatí) - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - 1 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
vratná kauce - 100 EUR/za mobilní chatu - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 40 EUR/za mobilní chatu - platí se na místě v recepci

Poznámka

POZOR - je zde ZÁKAZ KOUŘENÍ !


Dětská postýlka a dětská židlička je na předchozí vyžádání při rezervaci ZDARMA, bez předchozí rezervace se za každou zvlášť platí na místě 2 EUR/den !!!


Domácí zvířata nejsou povolena.AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 V TERMÍNECH 20.5.-8.7. A 9.9.-30.9.2017 !!! Sleva se sčítá s časovou slevou.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se sčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 1.4. DO 30.4.2017 PRODLOUŽENÁ SLEVA 10% (EBD) Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO TERMÍNY POBYTU 23.9.-30.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 10 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 29.8. DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA SE SČÍTÁ S AKCÍ 7=6 A JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „SPECIAL OFFER Nb 4“)