Medulin Arena kemp mobil home *** - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 20580
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Medulin
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, pizzerie, restaurace a lá carte, supermarket, stánek s občerstvením
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol

Informace o zájezdu

Kemp Medulin se nachází na členitém pobřeží poloostrova Medulin o rozloze cca 22 ha, na dvou vzájemně propojených poloostrovech. Každý poloostrov má průměrnou šíři od 250 do 350 metrů. Na obou poloostrůvcích převládá bujná mediteránská vegetace. Členité pobřeží má množství menších i větších zálivů s přírodními kamennými i písčitými plážemi, které se stupňovitě spouštějí do moře.

Na jednom z těchto poloostrůvků je umístěno 121 typových mobilních chat s kompletním vybavením. Každá mobilní chata o velikosti 24m2 je pro 4-5 osob, má obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a křeslem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, koupelnu, terasu. Klimatizace je možná za poplatek na recepci. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě.

Kemp je označován jako „Family friendly“. Kemp má několik restaurací, barů, snack bar, pizzerii, supermarket, směnárnu, obchod se suvenýry, WI-FI zdarma Jezdí tu elektrický vláček, což je atrakce především pro děti. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Je zde také velký „Family park“, který nabízí zábavu pro celou rodinu.

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna jízdních kol. Kemp je vzdálen cca 400 m od centra Medulinu 400 m a od centra města Pula asi 10 km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400m. Autobus do Puly jezdí cca každý 60 minut.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
doprava
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2017 POSKYTUJEME SLEVU 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! PLATÍ POUZE PRO TERMÍNY POBYTU 20.5.-15.7. A 2.9.-30.9.2017.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • prodejna se suvenýry
  • směnárna
  • pizzerie
  • restaurace a lá carte
  • supermarket
  • stánek s občerstvením