Bi Village mobil home Aria *** (AK) 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10480
Typ ubytování: Mobil Home
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Fažana
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Bi-Village resort se nachází na samém jihu Istrie naproti národnímu parku Brijuni, asi 1 km od městečka Fažana a 7 km od města Pula. Resort Bi Village je obklopen borovými lesy a středomořskou vegetací a oblázkovou pláží, která je asi 1 km dlouhá.

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená asi 50 -250 m od ubytování. Na pláži jsou lehátka a slunečníky - za poplatek, možnost zapůjčení surfů, loděk, šlapadel.

V resortu Bi Village se nachází dvě restaurace s mezinárodní i tradiční kuchyní, beach bar, noční klub, supermarket, prodejna suvenýrů a sportovního vybavení,  pizzerie, sport bar, cukrárna, bankomat, tři venkovní bazény se sladkou vodou (lehátka u bazénu zdarma – omezený počet), dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, kulečník, tenisové kurty, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované animace, které nabízí sportovní hry, mini-klub, junior-klub (cca od začátku května do konce září), večerní akce, diskotéka další. Je zde dětské hřiště.

WI-FI internet je za poplatek. V ceně je parkování jednoho auta na mobil home, další se doplácí podle aktuálního ceníku na místě.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 5-6 osob. MH ARIA má rozměr 34,4 m2, 3 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky, 1x s vysouvací postelí), denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem.

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
klimatizace
1 parkovací místo (pro jedno auto)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
povlečení (lze zapůjčit za poplatek na místě - zapůjčení povlečení - 10 EUR na jednu postel, 15 EUR na dvojlůžko - platí se na místě v recepci)
pobytová taxa: dospělá osoba - 1 EUR/den, dítě 12-18 let - 0,50 EUR/den (děti do 12 let pobytovou taxu neplatí) - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - 1 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
vratná kauce - 100 EUR/za mobilní chatu - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 40 EUR/za mobilní chatu - platí se na místě v recepci
WI-FI připojení k internetu - je za poplatek dle aktuálního ceníku na místě

Poznámka

POZOR - je zde ZÁKAZ KOUŘENÍ !


Dětská postýlka a dětská židlička je na předchozí vyžádání při rezervaci ZDARMA, bez předchozí rezervace se za každou zvlášť platí na místě 2 EUR/den !!!


Domácí zvířata nejsou povolena.AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 V TERMÍNECH 20.5.-8.7. A 9.9.-30.9.2017 !!! Sleva se sčítá s časovou slevou.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se sčítají.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 1.3. DO 31.3.2017 PRODLOUŽENÁ SLEVA 10% (EBD) Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 1.4. DO 30.4.2017 PRODLOUŽENÁ SLEVA 10% (EBD) Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

PRO TERMÍNY POBYTU 23.9.-30.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 10 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 29.8. DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA SE SČÍTÁ S AKCÍ 7=6 A JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „SPECIAL OFFER Nb 4“)