Duga Uvala Annex depandance *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 20608
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Duga Uvala
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: prodejna se suvenýry, wellness centrum, cukrárna, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, terasa, diskotéka, grill bar, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, bar u bazénu
Sport v hotelu: tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, gymnastika, půjčovna šlapadel

Informace o zájezdu

Hotel Duga Uvala se nachází na východní pobřeží Istrie v zátoce Vinjola, cca 25 km od historického centra města Pula. Je umístěný v klidné zátoce s čistou vodou, obklopený voňavými středomořskými rostlinami. Hotel má dobrou vybavenost. Skládá se z hlavní budovy (viz další nabídka zájezdů) a depandance Annex, která je s hlavní budovou spojená zastřešenou chodbou.

 

Pokoje zde nabízíme dvoulůžkové typ Standard s balkonem do parku a dvoulůžkové s možností přistýlky s balkonem na mořskou stranu - ve výhledu v naprosté většině brání hotelová budova.

 

Pokoj 1/2 Standard má sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci, WI-FI, celková plocha je 18-21 m2 a balkon je o velikosti 6-10 m2.

 

Pokoj 1/2+1 Superior má sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci, WI-FI, celková plocha je 30 m2 a balkon/terasa je o velikosti 5 m2 s bočním výhledem na moře.

 

Wi-Fi je zdarma, pokrytí cca 90% střediska.  

 

V depandanci Annex je povolen pobyt se psem do 10 kg (za příplatek). V hotelu - hlavní budově jsou psi zakázáni. 

 

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

 

Hostům je k dispozici restaurace, gril Restaurant Rustika, aperitiv bar s terasou, cukrárna, noční klub a bar Punta s diskotékou, obchod se suvenýry.

 

Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (v letních měsících uzavřen, má závodní rozměry 25x12,5m s pětidráhou a je jediný svého druhu v této části Jadranu) a venkovní bazén se sladkou vodou (není vyhřívaný). Uprostřed venkovního bazénu je bar. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Je zde dobře vybavené „Wellness centrum“ se saunou finskou i tureckou, s vířivkou, masážemi, aromaterapiemi, pilates a různými terapiemi. Součástí je pěkný gymnastický sál pro cvičení v případě nepříznivého počasí.

 

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, šlapadla.

 

Pouze na vlastní dopravu. Venkovní parkování zdarma, pokud však hosté chtějí provést rezervaci parkovacích míst přímo u hotelu, platí 5 EUR na den – domluva na místě dle aktuální situace.

Venkovní bazén
SUPERIOR pokoj
STANDARD pokoj
ANNEX standard pokoj
ANNEX superior pokoj
ANNEX standard pokoj
wellness
restaurant rustika
Restaurant Rustika
Bar
 • prodejna se suvenýry
 • wellness centrum
 • cukrárna
 • bazén venkovní sladká voda
 • aperitiv bar
 • terasa
 • diskotéka
 • grill bar
 • lehátka na pláži - za poplatek
 • slunečníky na pláži za poplatek
 • bar u bazénu