Lišanj depandance ** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/1 B
10 485 Kč

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba 1/1 - balkon 10 485 Kč
1/2 B
6 990 Kč

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji - balkon 6 990 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3., 4. lůžko) se 2 dosp. os. 6 490 Kč
1. a 2. dítě do 6 let - přistýlka se 2 dosp. os. (3.,4. lůžko) 0 Kč
1. dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. (3. lůžko) 0 Kč
2. dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. (4. lůžko) 3 590 Kč
1. a 2. dítě 12-18 let - přistýlka se 2 dosp. os. (3.,4. lůžko) 4 990 Kč

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Kód zájezdu: 308501
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Chorvatské přímoří / Novi Vinodolski
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Hotel se nachází cca 200 m od centra Novi Vinodolski, skládá se z původní lázeňské budovy a nové části, stará část je umístěna v udržovaném parku. Depandance se nachází 20 m od hotelu. Pokoje v hotelu i v depandanci jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky nebo rodinné.  Všechny pokoje mají SAT/TV, balkon; popis rodinných pokojů – viz ceníková tabulka.

Nově nabízíme také hotelové apartmány pro 4-5 osob v původní lázeňské části hotelu:

APT 5 – 2.p., 2 ložnice (1. s dvoulůžkem, 2. se 3 samostatnými lůžky), výklenek s kuchyňským koutem, soc. zař., balkon s pohledem na moře

APT 4 – 3.p. (není přístupné výtahem), 2 ložnice (1. s dvoulůžkem, 2. s palandou), kuchyňský kout, klimatizace, soc. zař., balkon (pohled na moře nelze zaručit)

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace s terasou, aperitiv bar s taneční terasou; dále kadeřnický salón, sauna, masáže, kosmetický salón, WI-FI na recepci - to vše za poplatek. Hotel má konferenční místnost pro 250 osob (informace v CK). Dále má vnitřní bazén (otevřen před a po sezóně) a venkovní bazén s mořskou vodou a dětské brouzdaliště, bar na pláži, obchod se suvenýry, apod. Pláže jsou zčásti oblázkové s pozvolným vstupem, zčásti kamenité s upravenými plochami pro slunění a dětským pískovým hřištěm, vzdálené cca 50m. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Sprcha na pláži je také placená (žetony lze zakoupit ve stánku). Sportovnímu vyžití slouží tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, malé hřiště pro míčové hry, nabídka vodních sportů – za poplatek. Do města se lze během pár minut dostat po pěší zóně, která je lemována obchůdky, restauracemi, kavárnami apod.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři (lze připlatit)
příplatek nápoje: místní točené nápoje z automatu (červené a bílé víno, pivo, voda, džus, příp. ledový čaj) - 2,5 EUR/osoba/den - platí se na místě v recepci, nápoje musí být zakoupeny pro všechny osoby v pokoji (děti do 6 let mají nápoje zdarma)
zapůjčení lednice za 600,- Kč
příplatek za pokoj ve 3. a 4. patře (cena na pokoj) za 590,- Kč
příplatek za rodinný pokoj (cena na pokoj) za 990,- Kč (rodinný pokoj - 2 propojení místnosti v jedné je dvoulůžko v druhé 2 přistýlky formou palandy, každá místnost má menší balkon, pokoj má 1 sociální zařízení a umyvadlo v dětském pokoji)
plná penze (cena na osobu - platí i pro děti do 6 let) za 990,- Kč

Poznámka

DÍTĚ DO 6 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !

Pro využití slevy 2 děti zdarma (u apartmánů) je nutné, aby stáří obou dětí bylo do 6 let; v případě že jedno dítě je již starší (do 12 let) je zdarma pouze jedno dítě a druhé platí ceníkovou cenu za 2. dítě 6-12 let.